Aurasomatik Okuma

Aurasomatik Okuma Nedir?

İnsan vücudunun görünen sınırının hemen etrafında, vücudu sarmalayan bir elektromanyetik alan vardır. Aura denilen bu alan, kişinin vücudunun 20-25 santim daha ilerisine kadar uzanır. Bu alan kişinin aurası olarak adlandırılır. Kişinin vücudunu koruyan bir kalkan gibidir aura… Kişinin aurası yaşam kalitesi açısından önemlidir. Aura çeşitli sebeplerle zarara uğrar, güçsüzleşir, yırtılır. Auranın zayıf olması durumunda kişi daha çok hastalanabilir ve dışarıdan gelen negatif etkileri alırlar.  Aurasomatik okuma ile kişinin aura durumunu anlamak mümkündür.

Vücudumuzun güç merkezlerini olan çakralar, auramızla senkronize çalışma sergiler. Auradaki bilgi çakralar iletişimm halindedir. Aura aynı zamanda bedenimizin dışında kalan evren ile de iletişim halindedir. Çevremizde olan bitenler, temasa geçtiğimiz insanlar ve ortamlar ile de iletişimdedir. Aurasomatik okuma, kendi auramızdan başlayarak, başka kişilerin de aurasından izler görebilmek, auranın durumunu anlayabilmek, anlamlandırabilmek adına yapılan çalışmaları anlatır.

Aurası zayıf olan kişilerle birlikte olmak, bu kişilerle yaşamsal alışverişi sürdürmek, bu kişilere benzer durumları yaşamamıza neden olabilir. Bunun için farkındalık gerekir. Kendi auramızı güçlendirmek, sağlıklı bir biçimde hayatı sürdürebilmenin önemli yollarından biridir.

Aurasomatik okuma ile yapacak olduğunuz aura görme çalışmalarında auranızın renklerini, bir gökkuşağı renk skalası biçiminde olduğunu görmeye başlayabilirsiniz. Düzenli olarak pratik edeceğiniz Aurasomatik Okuma çalışmaları ile başkalarının auralarını görebilirsiniz.

Aurasomatik Okuma Ne İşe Yarar?

Bir kişinin Aurasomatik Okuma ile aurasının okunması ne işe yarar? Kişinin ruh hali, varsa hastalıkları hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Bir kişiye yaklaştığınızda o kişiye odaklanmadan baktığınızda kişinin aurasını görebilirsiniz. Bir kişinin aurasının kesik kesik ya da kesintisiz, renkli ya da gri tonlarda olduğunu fark edebilirsiniz.

 

Aurasomatik okuma eğitimi aldığınızda, bu eğitimin içinde Kirlian fotoğrafçılığı ile ilgili bilgileri de bulacaksınız. Kirlian fotoğrafçılığı, kişilerin aurasını görmeyi sağlayan bir tekniktir. Kişilerden yayılan ışıkları fotoğrafik düzeyde görmeyi sağlayan bu teknik, auranın varlığına inanmayan, bu konuda söylenenleri ispatsız sayan kişilerin de inanabileceği bir gerçekliği yakalamakta ve ispatlamaktadır.

 

Auranın nasıl güçlendirileceği konusu da Aurasomatik Okuma eğitiminin önemli bir parçasıdır. Bir kişinin aurasında negatif titreşimler varsa, yırtık ve bozulmalar söz konusuysa, bu kişinin aurasını güçlendirmek için hangi meditasyon çalışmalarını yapması gerektiği, nasıl beslenmesi, giyinmesi ve nasıl bir yaşam sürmesi gerektiği ile ilgili birçok değerli bilgiyi edinebilirsiniz. Kendi auranızı güçlendirmek için düşünce yapınızı, davranışlarınızı değiştirmeniz, alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz ve enerjinizi yükseltmeniz doğru bir yaklaşım olacaktır. Bunların neler olduğu ve nasıl olacağı ile ilgili Aurasomatik Okuma ile daha kolay kavrayabilirsiniz.

Aurasomatik Okuma Eğitimi Nedir?

Aurayı tamir etmek, auranın çakralar ile sağlıklı bağlantı kurmasını sağlamak, enerji akışındaki blokajları ortadan kaldırmak ve enerji düzeyini dengelemek için alacağınız Aurasomatik Okuma eğitimi, aynı zamanda ruhani bilgiyi okumak konusunda da bilgiler içeren bir eğitimdir. Zihin ve ruhani bilgi arasındaki ayrımı yapabilmek, ruhani bilginin dünyevi sese dönüştürülmesi, ruhani bilginin yazılması gibi çok detaylı teknik ve yeterlilikleri anlamanın bir yolu olan Aurasomatik Okuma Eğitimi, 7 kat auranın dilsiz dilini anlamanın eğitimidir.

Hemen Ara:
Cep: 0530 966 2576
Sabit: 0242 316 2576

Ya da biz seni arayalım:

HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL
× How can I help you?