Bilinçaltı Temizliği ve Tekrar Kodlama

Bilinç Nedir? Bilinç kişinin anne rahmine düştüğü andan, yaşadığı toplumdan, yaşadıklarından aldığı etkilerle hayata geçen duyuşu ve davranış öbekleridir. Kişinin algısı, edindiği bilgileri eylem olarak dışa vurma, eylem olarak hayata geçirme yetkisi bilinçten gelir.

Ancak, bilinci etkileyen güdü, arzu, anı ve düşüncelerin de zihnimizi etkilediği bilimsel çevrelerin kabul ettiği bir gerçektir. Bilinci etki altına alan, bilinçli olarak seçtiklerimizi hayata geçirmemizi engelleyen, bilincimizle vardığımız kanıları yalanlayan bir bilgiler deposu daha vardır ve bu da Bilinçaltı’dır.

Bilinç, yaşam sürerken; bastırdığı, reddettiği, yönelttiği, yansıttığı konu, sorun, travmalarla tanışır. Tüm bu yaşanmışlıklar içerisinde kendini korumaya almak için kimi duyguları beklemeye alır. Beklemede olan duygu, düşünce ve hükümler bilinçaltı denilen bir başka yönetim sisteminde depolanır. Bilinç kendini muhafazaya alıp ilerlerken, bilinçaltında bekleyenler çeşitli fobiler, özgüven eksikliği, bastırılmış suçluluk gibi blokajlara neden olabilir Bu da kişiyi ruhsal anlamda dengeyi bozan bazı sonuçlara götürebilir.

Bilinçaltının hafızasına giren her inanç ailemizden, çevremizden, yaşadığımız bir olaydan kaynaklanır. Yaşanan bir olayda elde edilen sonuç bir komut olarak bilinçaltına kodlanır. Bu kodlar, yaşamımızda kendi tekrar eden sorunların kaynağı olabilir. Zamana, paraya, ilişkilere, sağlığa bakış açımızı etki altına alan otomatik davranış kalıpları olarak kendini gösterebilir.

Herhangi bir sebeple iş hayatınızda başarısız olacağınıza karar vermiş olabilir misiniz?
Kilo vermenin imkansız olduğuna karar vermiş olabilir misiniz?
Aradığınız ideal kişiyi bulamayacağınıza karar vermiş olabilir misiniz?
Mutlu bir yuva kuramayacağınıza karar vermiş olabilir misiniz?
Maddi olarak güvende, refah içinde yaşayamayacağınıza karar vermiş olabilir misiniz?
Bir işi zamanında bitiremeyeceğinize, bir insan tarafından sevilemeyeceğinize, bir yeniliğe adım atamayacağınıza ve tüm bunlar olsa bile uzun sürmeyeceğine karar vermiş olabilir misiniz?

Böyle bir düşünce kalıbı sizin eseriniz olamaz, değil mi? Kim bilinçli olarak böyle seçimler yapar? Böyle bir seçimi bir kere yapmış olsa bile nasıl olur da bu seçimleri defalarca deneyimler ve bu kararlardan vazgeçmeden yaşar?

Bilinçaltının kayıt mekanizması bir insanın hayatını ele geçirecek güçtedir. Kişi her pazartesi rejime başlamaya karar verir ama bir şey her pazartesi onu durdurur. Kişi yeni bir ilişkiye başlamak için adımlar atar ama hal ve hareketi, ilişkideki tutumu onu kısa vadede ayrılığa iter. Kişi iş görüşmeleri yapar, anlaşmalar yapar ama bir şekilde tutunamaz ve başka arayışlara girer. Kişi para kazanır ama elinde tutamaz. Kişiler, zamanlar, mekanlar, olaylar farklılık gösterse de sonuçlar hep birbirine benzer. Her defasında bu nasıl olur?

Bilinçaltı Temizliği ve Tekrar Kodlama Nasıl Yapılır?

Bilinçaltı Temizliği, bugüne kadar tekrar eden yaşamınızda kontrol edemediğiniz ne varsa kontrol altına almanızı sağlayan bir yöntemdir. Bir şifa yöntemidir. Sağlıksız, gereksiz, sizi iyi yerlere götürmeyen, hayatınızı olumsuz etkileyen düşünce kalıplarınızdan arındırmanın bir yoludur. Kendinize defalarca tekrar ettiğiniz doğruları bir karar anında yalanyalayan, aksini yaptıran bilinçaltının şifrelerini çözmek ile ilgilidir.

Yaşadığınız sorunun kaynağına inmek için yapılan bilinçaltı temizliği, istemediğiniz komutu ne zaman almaya karar vermiştir, bunu anlamaya yarar. Yaşadığınız bir an, talihsiz bir travma, gördüğünüz bir baskıya karşı geliştirdiğiniz bir savunma ya da her ne ise, kaynağa inmenin bir yoludur. Sizi esir alan, size rest çeken, sizi yanıltan, sizi yenen bilinçaltınızın temizliği, hayatınızın geri kalanında yeniden kodlanarak başka deneyimler yaşamanıza olanak verir.

Bilinçaltı Temizliği ve Tekrar Kodlama, kişinin geçmişte yaşadıklarını unutturmaz. Kişinin hafıza kaybına neden olmaz. Geçmişte yaşadığı her şey tüm gerçekliği ile, aynen durur. Bilinçaltı Temizliği ve Tekrar Kodlama sonrasında değişen şey, tepkilerdir. Tekrar aynı durum ya da benzer durum meydana geldiğinde aldığı komutun değişmesinden kaynaklı arınmış ve rafine başka sonuçlara ulaşmayı beraberinde getirir.

Bilinçaltı Temizliği ve Tekrar Kodlama Terapi Aşamaları

Bilinçaltı Temizliği ve Tekrar Kodlama bir tekniktir. Terapi alan kişinin teta seviyesine inmesi sağlanır. Kişi uyku ile uyanıklık arasında, bilincinin açık olduğu ve hatırlayabildiği bir deneyim olacaktır. Kişinin izin verdiği ölçüde, açık olarak belirttiği sorununun başlangıç noktasına, kaynağına inilerek gerçekleşir. Kişi bir düşünce kalıbını hangi an ve olayda yaşadıysa o anın yeniden deneyimlenmesi sağlanır. Yüzleşme anı da denilen bu anda kendisine yerleşen istemediği düşünce kalıbının temizlenmesi ve yerine yenisinin konması şeklinde bir sonuca varılır.

Bilinçaltı Temizliği ve Tekrar Kodlama, Reiki 8. Aşama Gransmaster/Teacher aşamasına ulaşmış olan Gransmasterlar’ın uyguladığı ruhani bir çalışmadır. Gransmasterlıkta alınan 8 Reiki sembolü ve çeşitli Reiki teknikleri ile çok güçlü bir temizlik ve arınma sağlayabilmektedir.

Bu terapinin süresi 30 dakika ile 90 dakika arasında sürmektedir.

Hemen Ara:
Cep: 0530 966 2576
Sabit: 0242 316 2576

Ya da biz seni arayalım:

HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL
× How can I help you?