Bioenerji Eğitimi

Eğitimlerimiz içinde yer alan Bioenerji + Manyetizma (BioManyetizma), 2  modülden oluşmaktadır.

1.Modül BioManyetizma Pratisyen Uygulayıcı Eğitimi, 2 gün – 20 saat – 09.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Bu modülde, 3 farklı Bioenerji Tekniği ile Manyetizma Yöntemi birleştirilir ve 26 semptoma müdahale uygulamalı ve teorik eğitimle öğretilir. 3 adet resimli eğitim kitabı ve 5 adet A4 boyutunda eğitim materyalleri de verilir. Eğitim sonunda Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde Pratisyenlik Sertifikası verilir.

BioManyetizma 1.Modül Eğitiminden 2-3 ay kadar süre sonra; Bioenerji + Manyetizma (BioManyetizma) 2.Modül Uzman Uygulayıcı Eğitimi yapılır…

2.Modül BioManyetizma Uzman Uygulayıcı Eğitimi, 2 gün – 20 saat – 09.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir. Bu modülde, 42 farklı organ üzerinde 126 semptoma müdahale uygulamalı ve teorik eğitimle öğretilir. 1 adet resimli eğitim kitabı ve 2 adet A4 boyutunda eğitim materyalleri de verilir. Eğitim sonunda Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde Uzmanlık Sertifikası verilir.

BioManyetizma Eğitimi, bedensel problemlerin yansıra ruhsal ve duygusal problemler içinde uygulanabilir… Ruhsal, duygusal ve zihinsel problemler için Transterapi Terapisinin Eğitimi önerilir. Sadece BioManyetizma Modüllerinin Eğitimleri ve sadece Transterapi  Eğitimi alınabilirken, Paket Eğitim haline getirilen program olarak da başlanabilir.

Paket Eğitim Programı;
1.Modül BioManyetizma + 2.Modül BioManyetizma +Transterapi
Paket Eğitim Programı’nın süresi 6-8 aydır.
İlk eğitim alındıktan sonra diğer eğitimler 2-3 ay ara ile gerçekleştirilir.
Eğitimlerimiz hakkında daha geniş bilgi ve size uygun fiyat politikamız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hemen Ara:
Cep: 0530 966 2576
Sabit: 02423162576

Ya da biz seni arayalım:

HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL
× How can I help you?