Biomanyetik Trans

Bioenerji, Manyetizma ve Transterapi Tekniklerinin birleştirildiği bir terapi yönetmidir. Bir kişinin problemini tek yönlü ele almak yerine, bir çok açıdan değerlendirerek olumlu sonuca götürmek üzere geliştirilmiş birleşik bir tekniktir. Kişilerin fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel problemlerini bir arada irdelemek, sorunların kaynaklarını 3 farklı terapi yöntemi ile tespit ederek şifalandırmaya yönelik çalışma yapmak, kişinin sorunu gidermekle kalmayıp daha kalıcı çözümlere ulaşmasını da sağlamaktadır.

Ne, neden, niçin sorularının yanıtının arandığı süreç ve sonucun betimlendiği bu terapi yönteminde amaçlardan biri de kısa sürede çözüme ulaşma isteğidir. Kişinin şifalanmak istediği konu ile ilgili defalarca vakit ayırıp, defalarca terapi alması günümüz koşullarında hem zaman hem bütçe hem de emek açısından çok ideal olmayıp, kişinin kendini ihmal etmesine neden olmaktadır. Kişinin uzun süren terapilerde umutsuzluğa kapılması, sonuca ulaşamayacağını düşünmesi, katılım göstermesi gereken zamanlara riayet etmesini engelleyen duygu durumlarına girmesi olasıdır. Aynı zamanda, vaktin değerli olduğu günümüzde, biran önce adım atmak ve ilerlemek, hayatının geri kalan kısmını daha kaliteli yaşamak isteyen kişileri yeni arayışlara itmektedir.

Biomanyetik Trans, kişinin kendisinin anlayamadığı, fark edemediği ve çözemediği konuları, kendi bilinç seviyesi ile müdahale edemediği açmazları bir uzmandan destek alarak çözme faydasını da getirmektedir.

Biomanyetik Trans Nedir?

Biomanyetik Trans, kişinin kendi hayatına bakarak bulamadığı cevabı bulmasının bir yoludur. Çünkü kişi anne rahmine düştüğü andan itibaren deneyimlediklerinin büyük bir kısmını mevcut bilinç seviyesinde ifade edebilecek yetenekte değildir. Bir kısmı unutulmuş, arka plana atılmış, o an için önemsenmemiş ya da zamanında çözüldüğü sanılmış sorunlar yaşamış olabilir. Bununla birlikte, kişinin doğmadan önce bağ kurduğu ailesinin eski kuşaklarda yaşamış fertleri ile ilgili bilgi sahibi olmadığı için, yaşadığı sorunun kaynağını kendisi olarak görüyor olabilir. Ancak, yaşadığı sorunun kaynağı belki de hiç tanımadığı atasının şuana kadar hiç duymadığı bir travmanın etkisi olabilir. Kendi bedenini, duygularını, zihnini çözmeye çalışan bir insan, kendisine ait olmayan başka büyüklerinin etkilerini yaşıyor olabilir ve bunu ortaya çıkarması teta seviyesine geçişiyle sağlanan Biomanyetik Trans ile mümkün olabilir.

Bir kişinin şuana kadar herhangi bir problemle karşılaşmamış olması, gelecekte bir problem yaşamayacağı anlamına gelmez. Özellikle yaşanan sağlık problemleri, belirli bir sorunlu sürecin ardından gelir. Kişinin hangi sağlık problemlerini yaşama potansiyelinin olduğunu kendi kendine çözmesi mümkün olmayabilir. Her ne kadar bilgilerin izini sürerek, yaşamış olduğu duygulara bakarak, hangi organlarından kaynaklı hangi sağlık problemleri yaşayabileceğini öngörebilir. Ancak, Bioenerji ve Manyetizma teknikleri, kişinin henüz adı konulmamış ve henüz gerçekleşmemiş problemlerden önceden haberdar olmayı sağlayabilir. Enerji blokajları, tıkalı noktalar ve bunların tespiti kişinin hayatının geri kalan kısmını daha kaliteli yaşaması için değerli öncü bilgileri verebilir.

Kişinin geçmişle ve gelecekle olan yaşam bağını güçlendirmek, Geçmiş sorunların yükünden kurtulmak, gelecekte oluşabilecek sorunlara karşı vücudunun direncini arttırmak içib Biomanyetik Trans faydalı bir yoldur.

Biomanyetik Trans Nasıl Uygulanır?

Biomanyetik Trans dediğimiz komplike şifa yöntemi için kişinin randevu alması ve randevu için de 45 dakika ile 90 dakika arası bir süreyi ayırması gerekmektedir.

Kişinin alacağı Biomanyetik Trans Terapi sonrasında, fiziki, ruhsal, duygusal ve zihinsel olarak kabul sürecini yaşaması, sabır ile değişimleri beklemesi ve bunu gözlemlemesi beklenir. Kişi Bioenerji, Manyetizma ve Trans Terapi’nin bütünleşik terapisi sonrasında bir süre bekledikten sonra dilerse yeniden aynı terapiyi alabilir. Bu, kişinin ihtiyacı ile doğru orantılıdır. Terapistin amacı kısa sürede, az seansla çözüme ulaşmak olduğu için terapiyi en verimli şekilde geçirmeye odaklanmıştır. Ancak yeni bir terapinin gerekip gerekmediği terapi alan kişi ve terapist ile ortak bir değerlendirme sonucunda belirlenebilir.

Önemli Not:
Biomanyetik Trans Terapisi, kişinin kendi isteği ve arzusu ile gerçekleştirilebilecek bir bilimsel çalışmadır. Herhangi bir hastalık ile ilgili teşhis ya da tedavi yöntemi değildir. Bir terapist kişinin sağlığı ile ilgili kesin hükümde bulunamaz. Terapi alan kişi, kendi rutin sağlık taramalarını, kontrollerini ve tedavilerini aynı şekilde sürdürmek konusunda sorumluluğunu almış olmalıdır. Bir Terapist’in bu konuda müdahalesi söz konusu olamaz.

Hemen Ara:
Cep: 0530 966 2576
Sabit: 0242 316 2576

Ya da biz seni arayalım:

HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL
× How can I help you?