Biomanyetizma Terapisi

Herkes manyetik enerjiye sahiptir. Manyetik enerjiyi istediğimiz bir noktaya taşımamız ve bir noktaya yönlendirmemiz mümkündür. Sahip olduğumuz enerjiyi bilinçli olarak kullanmayı ise öğrenmemiz gerekir. Bu manyetik gücümüzü kullanmanın bir yolu olduğu için gereklidir. Ancak öğrenmek isteğe ve bu konuya konsantre olmaya bağlıdır.

İnsan bedeni ile mıknatıslar benzerlik gösterir. Artı ve eksi kutuplaşmalar insan vücudunda da geçerlidir. Vücudun çeşitli bölgelerinin pozitif, çeşitli bölgelerinin negatif olduğunu söyleyebiliriz. Bu kutuplaşmanın denge içerisinde yönetilmesi önemlidir. Kişinin duygu ve davranışlarını yönetirken bir etken olması nedeniyle, bedenin sakinleşmesi ya da uyarılmasına neden olan manyetik denge önemlidir.

Manyetik dengenin sağlanması, ağrıların giderilmesinde faydalıdır. Kişinin fiziksel probleminin nerede olduğuna bakılarak, hangi kutupta gerçekleştiği anlaşılarak el yardımıyla bölgeye yaklaşma ya da duruma göre sağlanan fiziksel temas sorunun giderilmesi için uygulanabilecek bir yöntemdir.

Manyetik dengenin sağlanması kişinin gündelik yaşamında da fayda sağlar Daha enerjik, daha aktif bir yaşamın temel prensibi kutupları dengelemekten geçer.

Biomanyetizma Terapisinin Faydaları

Bioenerji terapisi Manyetizma ile birlikte, vücudun manyetik enerji dengesini sağlamak için yapılır. Biomanyetizma’da kişinin gelmesi beklenen hal, şifalı olması gereken haldir. Vücudun tamamına uyulanan bir terapi yöntemidir. Bölgesel sorunların varlığında bile amaç bedeni şifalandırmaktır. Tüm vücudun enerji dengesinin olması gereken seviyeye getirilmesi sorunlu olan bölgenin de iyileşmesine katkıdır. Bioenerji her birimizde olan bir enerjidit. Bu bir inanç sisteminin ürünü değildir, bu nedenle bioenerji terapisi aldığınızda bir inanca bağlanmanız, inanmanız gerekmez.

İnsan bedeninde olmuş ve olabilecek tüm rahatsızlıkların giderilmesi için çok eski çağlardan beri uygulanan bu yöntem, günümüzde alternatif tıp yöntemleri başlığı altında yer almaktadır. Eski Çin Tıbbı’nda, kişilerin hastalanmadan önce şifalandırılmasına yönelik çalışmalar yapılmışken, günümüzde hastalandıktan sonra iyileşmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Etkili bir şifa yöntemi olarak Biomanyetizma, kişinin varsa hastalık durumunu olumlu yöne çevirmede etkilidir. Daha kaliteli bir yaşam, hastalığı nedeniyle hissettiği belirtilerde azalma ve kişinin bağışıklık sisteminin güçlenmesi yönünde katkıları vardır.

Tüm organların yaşatmış olduğu sağlık problemlerinde Biomanyetizma uygulandığında yaşam kalitesinde artış, kişinin günlük hayatta kullandığı güçte artış görülebilir. Bu şifa yöntemi bir iyileştirme vaadinde bulunmamakla birlikte, kişinin enerji dengesini sağlamakta ve bedeninin bu yeni koşula göre ayak uydurmasına olanak vermektedir.

Biomanyetizma terapisini gelmek isteyen kişinin rahatsızlıkları çok çeşitli olabilir. Psikolojik rahatsızlıklar, nörolojik rahatsızlıklar, kronik baş ağrıları, migren, bedenin çeşitli bölgelerinde tekrar eden ağrılar, solunum, sindirim, boşaltım sistemi rahatsızlıkları, mide, kalp, böbrek, akciğer, karaciğer, bağırsak, pankreas, safra gibi spesifik organlardan kaynaklı şikayetler ile Biomanyetizma terapisi alan kişinin durumunda iyileşme yaşadığı söylenebilir. Hastalıklarda gerileme, yaşam gücü ve dirençte artış, bağışıklık sisteminde güçlenme Biomanyetizma’nın uygulandığı kişilerde görülebilen gelişmelerdir.

Kişinin kendini dengede tutması, yaşamış olduğu sorunlardan ve travmalardan kaynaklı ya da aile gen haritasında yer alan zayıf halkaların tezahürü ile yaşam kalitesini olumsuz etkileyen sorunlardan kurtulması için yüzyıllardır Bioenerji uygulanmaktadır.

Biomanyetizma Terapisi Nasıl Uygulanır?

Bioenerji ve Manyetizma ve birleşmiş bir teknik olarak Biomanyetizma, herkesin içinde olan yaşam enerjisinin güçlendirilmesinden doğan bir güncelleme imkanı sunar. Şifa vermek amaçlı Biomanyetizma Terapisti olan kişi, çevresindeki kişilere yardımcı olabilme isteğiyle teknikleri öğrenir ve uygulamaya başlar. Almış olduğu sonuçların yüz güldürücü olması nedeniyle teknikleri uygulamaya devam eder. Kişilerin kendine yüklediği misyonlarla ilgili olarak, herkesin şifa yeteneği olmasına rağmen bazı kişilerin bu anlamda kendini geliştirerek teknikleri öğrendiği ve uyguladığı söylenebilir. Herkesin şifa özelliği, şifacılık yeteneği var iken, kimi insanlar bu yeteneğinin farkında olmaksızın, bu yeteneğini geliştirmeksizin hayatını sürdürebilmektedir.

Enerjinin doğru yönetilmesi ve yönlendirilmesi şifanın gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu nedenle Biomanyetizma Terapisi insan yaşamında önemli bir konumdadır. Dileyen kişiler Biomanyetizma Terapisi aldıktan sonra da hem kendini hem de başkalarını şifalandırmak için bu teknikleri öğrenebileceği Biomanyetizma Eğitimi’lerine katılabilir.

Biomanyetizma Terapisi ve Uygulaması tıbbi teşhis ve tedavi uygulamaları değildir. Vücusun enerji dengelemesini sağlayan, tekniklere dayanan bilimsel uygulamalardır. Biomanyetizör, Biomanyetizma Terapisi uyguladığı kişiye kesin sonuç ve tedavi iddiasında bulunamaz. Herhangi bir söz ve garanti vermesi doğru bir yaklaşım değildir. Vücudun sistem bozukluklarını gidermeye yönelik uygulanan Biomanyetizma Terapisi kişinin vücudunun sağlık sistemini yeniden kurmaya yönelik bir çalışmadır. Biomanyetizma Terapisi alan bir kişinin, mevcut sağlık kontrollerini sürdürmesi ve var ise ilaç tedavilerini aksatmaması gerekir ve bu durum kişinin kendi sorumluluğundadır.

Hemen Ara:
Cep: 0530 966 2576
Sabit: 0242 316 2576

Ya da biz seni arayalım:

HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL
× How can I help you?