Ev ve İşyeri için Feng Shui

Feng Shui’nin temsilcisi olarak anılan Yap Cheng Hai’nin Feng Shui tavsiyeleri günümüzde bir çok kişiyi ve mekanı bu felsefe ile donatmaktadır. Kişilerin yaşam kalitelerini yükseltme, hayattaki şanslarını arttırma yönünde gelişmiş olan felsefenin teknikleri birçok kişi tarafından uygulanmış ve başarılı sonuçları deneyimlenmiştir. Hayatı olumlu yönde değiştiren sırlar ve teknikler bugün birçok hayatın mucizesi gibidir.

Feng Shui Tekniği Nedir?

Rüzgar ve su.. Yani Feng Shui… Doğanın birbirinden bağımsız binlerce tonunu ve yaşam enerjisini içinde bulunulan ortama taşıma, aynısını yaşatma tekniğidir. Enerji içimizde, enerji dünyamızda ve heryerde… Canlılar olarak bahsettiğimiz biz insanlar, hayvanlar ve bitkilerin dışında kalan diğer tüm objeler, materyaller ve ortamların da enerjisi vardır. Çevremizde dolaşan enerji hayatımızın her alanında bizimle etkileşim içindedir. Hangi ortamdaysak, o ortamın enerjisini değiştirmek ve enerjiyi dönüştürmek hayatımıza olumlu yansımalarda bulunacaktır.  Beş bin yıllık bir geçmişten bahsedebileceğimiz eski bir Çin Kültürü olan Feng Shui teknikleri ile tüm dünya genelinde enerji dönüşüm çalışmaları yapılmaya devam ediyor.

Dekorasyona etki eden önermeleri ile dekorasyon alanında ürün ve hizmet veren kimi Mimarlar, İç Mimarlar, Dekoratörler mesleklerini bu felsefenin yapı taşları ile bilgilerini harmanlıyor. Bu felsefenin önermesini hayatını yansıtmak isteyen birçok insan, ortamlarını bu felsefeye göre yani Feng Shui teknikleri ışığında dekore ediyor.

“Pozitiflik”ten çoklukla bahsediyorken, yaşadığımız ortamın pozitifliği ile de ilgileniyoruz demektir. Yaşadığımız evin ya da her gün adım attığımız işyerimizin enerjisinin iyi olmasının bizim pozitif düşünebilmemize katkısı yadsınamaz. Yaşadığımız ortamın monoton ve kötü enerjilerle dolu olmasını istemeyeceğimiz bir gerçektir. İstediğimiz ve aradığımız asıl güzellik ise; huzur’dur.

Feng Shui Teknikleri Nasıl Uygulanmalıdır?

Feng Shui, birçok bilginin içinde olduğu  teknikler ile uygulanabiliyor. “Uçan Yıldızlar Tekniği” kullandığımız  Feng Shui tekniklerinden biridir. Uçan yıldızlar yönteminde uçan yıldızların hesaplanması gerekiyor. Yaşamış olduğunuz binanın inşa edildiği tarih, binanın ön cephesinde görebileceğimiz pusula yönü ve formülize edilmiş bir denklem ile binanın enerji haritasının çıkartılması en temel başlangıçtır. Bu başlangıç ile devam eden çalışma bize aslında çıplak gözle göremediğimiz enerjinin durumu hakkında bilgi verir. 9 yıldız, 4 mevsim ve 5 element rehberliğinde elde edilen çeşitli bilgiler ile hesaplamaların sonunda pozitif enerjiyi yakalamanın yöntemlerini uygulamaktayız.

Yerleşim uygulaması, bir mekanın enerji seviyesini yükselttiği için hayatın bir çok alanında kaliteyi almamızı sağlar. Evimizde uyguladığımız Feng Shui teknikleri bize sabah uyandığımızda zindelik ve güne hazır olma hissini verir. Serbest geçirdiğimiz zamanda daha keyifli ve daha huzurlu olmayı tattırır. Kendimizle iç içe, doğamızla barışık, uyaranlardan minimum düzeyde etkilenen insanlar olmak neşemizi, verimliliğimizi arttırır.

Feng Shui bir din değildir. Enerjinin dengelenmesini sağlayan bir mekan yerleşim sanatıdır. Mekanınızı Feng Shui teknikleri ile dekore ettiğinizde inancınıza aykırı gelen, ona karşı duran bir şey yapmış olmazsınız. Enerjinin ideal ve rahat bir şekilde akmasını sağlayan Feng Shui ve Feng Shui teknikleri , bolluk ve bereket ile ilgili ilişkinizi de yeniden düzenler.

Evinizi, işyerinizi Feng Shui tekniklerine göre dizayn etmek için bizden danışmanlık desteği alabilirsiniz. Mekanınızı inceleyerek, çeşitli hesaplamaları yaparak ortamınızı Feng Shui’ye göre yeniden düzenlemenin eşsiz keyfini yaşıyor olacağız. Siz evinizde ve işyerinizde olumlu enerji ile bütünleşirken biz de sizlere katkı sağlamanın mutluğunu hissedeceğiz.

Hemen Ara:
Cep: 0530 966 2576
Sabit: 0242 316 2576

Ya da biz seni arayalım:

HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL
× How can I help you?