SCIO Kuantum Terapisi

SCIO Kuantum Biofeedback Nedir?

Kişilerin beden ve duygu durumunu iyiye götürmeye yarayan her sistemi destekliyor ve kişilere daha kaliteli, konforlu ve sağlıklı yaşamlar sürmesine yardımcı olmak konusunda adımlar atıyoruz.  SCIO Kuantum Biofeedback terapileri de, son teknoloji ürünü olan SCIO cihazımız ile gerçekleşiyor.

Frekanslar yardımı ile insanı iyi hale getiren SCIO Kuantum’dan bahsetmeden önce, frekanslardan bahsetmek ve sizleri aydınlatmak isteriz.

Dünyanın varoluşundan itibaren her şeyin bir frekansı vardır. Bitkiler, hayvanlar, insanlar, frekans bütünlüğünden oluşur. Bir gülü ele alalım örneğin, gülün mhz ile ölçülebilen bir frekansı ve kokusu vardır. Her insan bedeninin sahip olduğu frekans seviyesi çeşitli anlamlar taşır. Titreşim ve frekans doğru akıyorsa eğer, bedeniniz sağlıklı demektir. Frekans konusunda bir dengesizlik, yanlış giden bir durum söz konusu ile bu olumsuz duygular ve çeşitli sağlık problemleri var demektir.

SCIO Kuantum Biofeedback cihazı, insan bedeninde 12.000 frekansı test eder. Kişinin frekans değerlerini ölçer, kontrol eder ve frekans değerlerine göre geri bildirimlerde bulunur. Kişinin beden ve duygu durumunu ölçtükten sonra çıkan sonuçlar birer tanı olarak adlandırılır. Bütün bedeni ilgilendiren uzun bir liste oluşur. Kişinin trombosit hücrelerinde düşüş var ise, SCIO Kuantum Biofeedback cihazından çıkan sonuç bunu gösterir. Kişi çeşitli ağrıılar yaşıyorsa, SCIO Kuantum Biofeedback bu ağrıların şiddetini gösteren bir cihazdır. Vücutta biriken toksin, içinde bulunulan alerjik durum, uyku bozukluğu, mineral eksikliği, depresyon hali SCIO cihazı ile ölçülebilmektedir.

SCIO Kuantum Biofeedback Terapisi Neyi Amaçlar?

SCIO Kuantum Biofeedback Teknolojisi, terapiye giren kişinin SCIO Kuantum Biofeedback sonuçlarına göre çözüm üretmeyi hedeflemektedir. Kişinin analizi çıktıktan sonra, hangi organa, hangi soruna, hangi bölgeye frekans dengeleme çalışması yapılacağına dair bir yol haritası belirlenir. Kişinin bedenine ihtiyaç duyduğu düzeyde frekansı dengeli bir şekilde verebilmek adına, terapi programı oluşturulur. Kişi kaç seans SCIO Kuantum Frekans Dengeleme Terapisi alacağını öğrendikten sonra, bir tarih düzeni içerisinde randevu oluşturularak frekans dengeleme çalışmalarına başlanır.

SCIO Kuantum Biofeedback Terapisi Nasıl Uygulanır?

SCIO Kuantum Biofeedback Terapisinin ilki 10 dakika süreyle cihaza bağlı olmayı gerektiriyor. İlk 5 dakikalık süre, makinanın kişi ile tanıştırılması ile geçiyor. Geriye kalan 5 dakikalık süre ise, kişi üzerinde yapılan testi içeriyor. SCIO Kuantum Biofeedback cihazına bağlı olarak geçirilen 10 dakikanın sonunda ise, 12.000 frekansın çeşitli ekranlardan okumaları yapılıyor. Kişi terapi sırasında, rahat bir oturma koltuğunda rahat bir oturma düzeninde vakit geçirir. Kişi isterse televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir, gözlerini kapatabilir. Konuşmanın da frekans durumunu etkilediği bilinmektedir, bu nedenle terapi sırasında konuşulmaması gerekir. Bir kişi SCIO Kuantum Biofeedback Terapisi almadan önce, güçlü bir uyaran olmasından dolayı kahve tüketmemelidir.

SCIO Kuantum Biofeedback Terapisinde; kişinin fiziksel bedeni ve ruhsal bedeni okunur. Fiziksel bedenimizde var olan; kan, kas, sindirim, boşaltım, dolaşım, organlar, vitamin ve minerallerin ayrı ayrı yorumlanır. Aynı şekilde, ruhsal bedenimizde vücudumuzu çevreleyen, görünmeyen enerji dengemiz olan auramız, yine görünmeyen ancak hayatımızı bütünüyle etkileyen duygularımız ayrı ayrı yorumlanır.

SCIO Kuantum Biofeedback Terapisinde, çeşitli ekranlardan; duygu tablosu, hücre yenileme, öğrenme problemleri, beyindeki eksik elementleri bulma, sevgi enerjisi yükseltme, gizli duygulara çalışma, aydınlanmayı sağlama ve zihinsel gücü yükseltme, aura görüntüleme, akupunktur, homeopati, besin ve vitaminler, hormon ve enzimler, karma temizliği, duygusal büyüme, içe yönelme, yaratıcılık, bağımlılık, zeka artırımı, zihin açıklığı, hormon terapi, hızlı terapi, yaşam travmaları temizliği, DNA aktivasyonu, kilo problemleri, sigara bağımlılığı, kanser, meridyen blokaj temizliği, toksin atma, kan temizleme, vitamin, mineral, amino asit, organları detayı, yaralanmalar, bağışıklık sistemi, öğrenme zorluğu, spinal, omurilik çalışması, bel-boyun fıtığı, kas çalışması ile ilgili elde edilen veriler yorumlanır.

SCIO Kuantum Biofeedback cihazı sonuçlarını yazılı bir döküm halinde elimize alabilsek de, yorumlamak için iyi bir SCIO Kuantum Biofeedback uzmanına ihtiyaç vardır. Kişinin bedeninde var olduğu görülen frekans değerlerinin her birinin birbiri ile ilişkisi, kişinin sağlık durumundaki sorunlara etkisi, hangi durumun hangi durumu tetiklediğine dair saptamalar önem taşır.

Sevgi seviyesini yükseltmek, bu seviyeyi öfke seviyesinden yüksek frekansa taşımak önemli bir katkıdır. Beynin sağ ve sol lobunu dengelemek önemli katkılardan bir diğeridir. Bir kişi eğer kemoterapi alıyorsa, kemoterapinin etkilerini azaltmak yine SCIO Kuantum Biofeedback’in kişiye sağlayabileceği katkılardan biridir.

SCIO Kuantum Biofeedback Terapisinde, holistik olarak arınmak mümkündür. Yenilenmenizi sağlayarak, enerji frekansını dengede ve yüksekte tutmanıza yardım edebilmektedir. Bozulmuş hücre yapısının düzenlenmesi ve yeniden canlandırılması, stres seviyesinin azaltılması, duygusal travmaların kontrol altına alınması ve dengelenmesi, kilo ve iştah problemlerinin giderilmesi, uyku bozuklukları, fobiler, panik atak faktörlerinin değerlendirilerek yaşam şartlarının dengelenmesi, kanser, kitle, multiplskleroz, diabet dengesizliklerinin giderilmesi, civa, kurşun, kadmium gibi ağır metalleri, toksinler ve detoksifikasyonun azaltılarak vücudun dengelenmesi gibi bir çok konuda SCI Kuantum Biofeedback Terapisi fayda sağlayabilmektedir.

Baş ağrısı ve migren problemleri olan kişilerin dengelenmesini sağlamak, yorgunluklar ve halsizliklerden yorulmuş bünyenin dengelenmesini sağlamak, sigara, alkol, aşırı cinsel istek gibi yoğun isteklerden kaynaklı bağımlılıkların giderilmesi, duyguların dengelenmesi, hafızanın ve yaratıcılık durumunun dengelenmesi gibi günümüz insanının çoklukla şikayet ettiği sıkıntıları gidermeye yönelik bir çalışmadır.

SCIO Terapileri SCIO Kuantum Biofeedback’i kullanıma sunan Dr. William Nelson’un imza altına aldığı SCIO Eğitim Sertifikası sahibi SCIO Terapistleri tarafından yapılmaktadır. Sertifika sahibi SCIO Terapistleri 12.000 Frekans Matrix Sistemini kullanmak konusunda yetkilendirilmiş uzmanlardır, kullanım konusunda tam bilgi ve yetkiye sahiplerdir. SCI Eğitim Sertifikası resmi bir sertifikadır ve tüm dünya üzerinde geçerliliğe sahiptir.

Hemen Ara:
Cep: 0530 966 2576
Sabit: 0242 316 2576

Ya da biz seni arayalım:

HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL
× How can I help you?