Telepatik Güç Gerçek mi?

Telepatik güçlere, psişik duygulara veya altıncı hissin varlığına inanan biri olarak geçen yıl, akıl iletişimiyle alakalı bir konuda zihinle ilgili telepatik güçlerin gerçek olduğunu kanıtlayan bir çalışma okudum. Bu yazıyı okuduktan sonra, bizlere verilen bu armağanı neden yaşamın sorunlarıyla baş etmek için kullanmadığımızı merak ettim.

Birçoğumuz bu yeteneğinin farkındayken, birçok kişi ise bu yeteneğini görmezden gelmektedir. Nedense farkında olsak da olmasak da telepatik güce karşı hep bir önyargımız var. Bu nedenle diğer kişilerin zihinlerine girme düşüncesini reddediyoruz

Bütün bunlara rağmen, üçüncü göz hepimize verilmiş bir armağan. Bu armağanı kullanma yeteneğinizi varsa, bu bilgi sizin için.

Evet. Bu gerçek bir güç.

Bu blog yazımda, yüz ifadeleri ya da beden dili gibi ipuçları olmadan, başkalarının düşüncelerini ve zihniyetlerini telepatik düzeyde psişik bir bağlantıyla anlama yeteneğine sahip olmak gibi gerçek bir güçten bahsediyorum.

Telepatik Güçlerinizi Kabul Etmeye Hazır Olduğunuzu Nasıl Bileceksiniz?

Günlük hayatınızda “insanüstü güçlerin olsaydı hangi yeteneğe sahip olmak isterdin” sorusuyla karşılaşmışsınızdır. Bu sorunun birinci cevabı hiç şüphesiz “telepatik yetenekler” dir.

Bazılarımızın, oldukça gizemli olarak görünen ‘zihin okumayı’ sevmesinin birçok nedeni vardır.

Peki siz telepatik yeteneğinizi kullanmak için hazır mısınız?

Gelin bunu birlikte inceleyelim:

Düşler Artar ve Daha Canlı Hale Gelir

Rüyalarınızı biraz daha canlı görmeye başladınız, ayrıca rüyaların frekans ve ayrıntıda ne zaman arttığını da görüyorsunuz. Yükselen telepatik yeteneklerinin işaretleri üzerine çalışana kadar hiçbir şey düşünmedin.

Görünüşte, rüyalarınızın sıklığındaki artış ve onların daha canlı hale gelmesi, üçüncü gözünün açıldığının bir işaretidir.

Bir şeyleri koklayabilmenize, hissetmenize ve gerçekte rüyalar içinde duygusal hale gelip gelmeyeceğinize dikkat edin. Hissetmiş olduğunuz tüm bu duygular, rüyadan uyandığınızda hayalleriniz hakkında daha fazla detay hatırlatmaya başladığınızda artacaktır.

Yatağınızın yanında bir günlük bulundurmanızı öneririm. Bu sayede uyandıktan sonra, bu rüyaların içeriğini kaydedebilirsiniz.

Unutmayın, bu hayellerin herhangi bir yönü size gizli güçleriniz hakkında bilgi verebilir.

Mide Bulantısı Şeklinde Ortaya Çıkan Rahatsızlıklar

Telepatik gücü belirten saf enerjinin yükselmesi, vücutta kimyasal bir değişikliğe sebep olabilir. Hastalık olarak hissedilen şey, büyük bir olasılıkla vücudun ruhsal ve kimyasal bileşiklerinin yeniden inşasıdır.

‘Saflaştırma’ olarak da bilinen yeniden inşaa olayı, temel anlamda vücudun yabancı yetenekleri kullanmaya hazırlanıyor olmasıdır.

Şimdi, sizlerin hastalığın semptomlarını veya yan etkilerini görmezden gelmenizi istemiyorum. Fakat bütün bunları dikkate aldıysanız, açık fikirli olmanızı ve uyanma zamanınızın ne olabileceğini kabul etmenizi tavsiye ediyorum.

Tekrarlayan Baş Ağrıları

Son zamanlarda baş ağrısında bir artış farkettiniz mi? Yaşayabileceğiniz şey enerji akışıdır. ‘Normal’ bir baş ağrısı ile ‘uyanış’ sırasında meydana gelen ağrı arasındaki farkı anlayabilirsiniz. Uyanış sırasında ortaya çıkan baş ağrısının migren ağrısı ile benzer olduğunu söyleyebiliriz.

Bu ağrı deneyimi oldukça şiddetli olacaktır. Bu durumla karşılaşmaya hazır olun. Böyle şiddetli baş ağrıları ortaya çıktığı zaman, bu yoğun enerjiyi topraklama için ayaklarınızı ılık suya bastırmayı deneyin.

Topraklamanın dışında baş ağrısından kurtulmak için uçucu yağları kullanmayı deneyebilirsiniz. Sonuç olarak, bu ağrılar, siz uyanışı kabul edene ve telepatik gücünüzü kullanana kadar devam edecektir.

Arkadaş Çevrenizi Değiştireceksiniz

Telepatik gücünüzü deneyimlenmeye başladığınız zaman, daha enerjili ve iyimser olacaksınız. Artık olumsuzluklar sizi rahatsız etmeye başlayacak ve olumsuz durumlardan kaçınmaya başlayacaksınız. Bu durumda arkadaşların ya sizin için mutlu olacak ya da sizin yanınızda kendilerini mutsuz hissedeceklerdir.

Öncelikle olumsuzluklar hakkında yorum yapmayı seven arkadaşlarınız sizin yanınızdan ayrılacaktır. Daha sonra, iş hayatınızda ya da özel hayatınızda kişisel enerjileri çok yüksek olan kişileri çekmeye başlayacaksınız. Bu değişimler başladığında, gelecekte büyük bir şey olduğundan emin olabilirsiniz.

Öncelikler Değişecek

Telepatik güçler geliştirmeye başladığınızda, en fazla önem verdiğiniz her şey zamanla düzeylerini kaybetmeye başlayacak. Uyanış sürecinde, özellikle manevi şeylere daha fazla önem vermeye başlayacaksınız. Bütün bu değişikliklere hazır olun.

Evren, yeni insanları yolunuza ve hayatınıza sokmaya başladığında, yeni gözlerle uyanırken artık üçüncü gözle göreceksiniz.

Empatide Artış

Empatide bir artış olduğunu fark ediyorsanız, ilk telepati belirtilerini yaşıyor olabilirsiniz. Bazı kişiler için oldukça zor bir deneyim olan empatik olma, başkalarının neler hissettiğini hissetmenizi sağlar.

Birçok kişi için, empatik duygular daha az veya daha yüksek derecelere gelir ve giderler. Fakat bazı kişilerde empatik yetenek büyük ölçüde geliştirilir. Bu da çevrelerinde bulunan kişilerin duygularını daha hızlı toplayabilmelerini sağlar.

Telepatik Yeteneğinizi Kullanmak İyi Bir Şeydir! Korkma

Yukarıda sıraladığımız belirtiler ne zaman olmaya başladıysa sakın panik olmayın! Kafanız karışmış, kızgın ve acı çekiyor olabilirsiniz, ancak onlarla savaşmak yerine değişikliklere izin vermeyi deneyin. Bu sayede üçüncü gözü temizlemeye yardımcı olacak ve yepyeni bir dünya ile kucaklaşmaya hazır olacaksınız.

Üçüncü gözünüzü açmak ve telepatik güçlerinizi kullanmak istiyor musunuz?

Sorunun cevabı “evet” ise, rutin hayatınızda birkaç değişikliğin gerçekleşmesini sağlayarak bu yeteneğinizin hayatınıza girmesine izin verin.