Theta Healing Hakkında Herşey

Theta Healing Hakkında Herşeyi Burada Keşfedeceksiniz:

Hücresel düzeyde anlık ve kalıcı değişiklik yaratmak için her şeyden akan enerjiyi kullanan zihin/beden tekniğini hep birlikte incelemeye ne dersiniz?

Theta Şifa Nedir?

Theta Healing, bilincimizin derinliklerinde kalmış olan blokları, olumsuz inançları ve travmayı tanımlayarak anında dönüştürmek için bilim ve maneviyatı birleştiren güçlü bir tekniktir.

Dünya görüşümüz inançlardan oluşur. Hayatımızda olan inanç türleri, hem bilinçli hem de bilinçsiz düzeydeki düşüncelerimizi etkilemekle kalmaz, davranışlarımızı, başkalarıyla ve dünyayla ilişkilerimizi de etkiler.

Kültürel inançlar gibi diğer inançlar genetik olarak ebeveynlerimiz tarafından aktarılmıştır. Genetik inançlar, atalarımızın deneyimlerinin ve dünya görüşünün bir yansımasıdır. Kendi yaşam deneyimlerimizi nasıl gördüğümüz veya yorumladığımız temelinde de kendi temel inançlarımızı oluştururuz.

Var olan bu inançlar ise hayatımızda, engeller, korkular, fobiler veya bağımlılıklar şeklinde yaşar.

Theta Healing, olumsuz düşünce kalıplarını veya inançları anında tüm seviyelerde ve DNA’da dönüştürmek için çalışarak, hayatınızı istediğiniz şekilde yeniden yaratmanıza imkan tanır.

Bu terapi yöntemi, reseptör hücrelerimizin titreşimlerini değiştirerek çevremizi dönüştürür, böylece vücudumuzdaki nöropeptid akış şeklini değiştirir. Nöropeptid akışımızın modellerini değiştirdiğimiz zaman, nasıl hissettiğimizi değiştiririz. Nasıl hissettiğimizi değiştirdiğimiz zaman, nasıl davrandığımızı değiştiririz. Bu sayede ise hayatımızı değiştirmiş oluruz.

Theta tekniği ile ilgili başka bir detay ise, danışanlara daha önce hiç yaşamadıkları duygularını, duygusal seçimlerini anında genişleterek öğretme yeteneğidir. Mesela, bir danışan “mutsuzum” inancına sahipse, onlara mutsuz hissetmeden nasıl yaşanacağını, neşe ve mutluluğu deneyimlemenin nasıl olduğunu öğretebilirsiniz.

Bu yöntem bir din değil bir tekniktir. Herhangi bir dini öğreti ile ilişkisi yoktur. Sadece bir manevi veya dini inanç sistemi ile uyumluluk gösterir.

Theta Şifa Benim İçin Ne Yapabilir?

Daha yüksek düzeyde sağlık ve iyilik kazanmanıza yardımcı olur.

Fiziksel koşullarınızın şifa bulmasını sağlar.

Travmalardan ve duygusal sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Korkuları ve fobileri hayatınızdan çıkarmanızı kolaylaştırır.

Alışkanlıklardan ve bağımlılıklardan kurtulmanızı sağlar.

Zenginlik ve bolluk yaratır.

Güven ve özgüvenin artmasını sağlar.

Kişisel özgürlüğü elde etmenize yardımcı olur.

Hayallerinizi tezahür ettirir.

Psişik ve sezgisel yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Manevi bağlantınızı derinleştirir.

Bütün bu maddeleri okuduktan sonra “Ne kadar çok probleme iyi geliyormuş” dediğinizi duyar gibiyiz. Şaşırdınız değil mi?

Hayatınızın herhangi bir bölümünü Theta Healing ile dönüştürmek mümkün. Yaşamınızda değiştirmek istediğiniz istediğiniz bir şey varsa bu güçlü teknikten yararlanabilirsiniz. Herkes bir seansta bile fayda sağlayabilir.

Theta Şifa Oturumu Sırasında Ne Olur?

Bir seans sırasında, uygulayıcı fiziksel veya duygusal sorununuzu yerine getirirken hangi temel inançların bulunduğunu belirleyecektir. Bu sezgisel bir işlemle yapılacaktır.

Bir Theta seansının süresi genellikle 30 ila 90 dakika arasında sürer. Seansın sayısı ise çalışmak istediğiniz konuyla bağlantılıdır. Çoğu sorun bir ya da iki seans ile şifa bulurken, bazıları daha uzun sürebilir.

Oturum için hazırlık yaparken hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Bu konuyla alakalı şüpheniz olabilir. Bununla ilgili duygularınızı uygulayıcınız ile paylaşmanızda yarar vardır, çünkü bu konuda sizinle birlikte çalışmalarını sağlamaktadır. Uygulayıcı danışanın şüphesini çözdüğünde birçok iyileşme kendiliğinden ortaya çıkacaktır.

Uygulayıcı, yaşamınızın herhangi bir değişikliğin gerçekleştiğini görmek istediğiniz alanlarını keşfedebileceğiniz güvenli ve destekleyici bir alan yaratır.

Sağlığınızı geliştirmenin yanı sıra, en uyumlu ruh eşinizi bulmaktan, yaratıcılığınızın kilidini açmak veya işinizi büyütmek için her şey üzerinde çalışabilirsiniz. Theta Healing ile imkanlar sonsuzdur!

Theta Healing Nasıl Çalışır?

İnsan beyninde Gamma, Beta, Alpha, Theta ve Delta olmak üzere beş ana frekans vardır. Bu beyin dalgalarının tümü herhangi bir zamanda kullanılır, ancak duruma bağlı olarak bir frekans her zaman baskındır. Theta dalgası, çok derin meditasyon sırasında, uykuya dalarken ya da hipnoz sırasında sürüklenen baskın beyin dalgasıdır.

Theta Healing yaparken, beyin anında bir Theta dalga durumuna geçer. Bu durumda, güçlü şifaları kolaylaştırmak için doğrudan Kaynak, Ruh ve Evren ile çalışabilirsiniz.

Bilim adamları, Theta beyin frekansının stresi hafiflettiği, anksiyeteyi azalttığı, derin rahatlama sağladığı, zihinsel açıklığı ve yaratıcı düşünceyi geliştirdiği, ağrıyı azalttığı ve anında şifa sağladığını tespit etmiştir.

Theta şifa, fiziksel iyileşmeyi hızlandırmak için bir bireyin sınırlayıcı bilinçaltı inançlarını yok etmek amacıyla tasarlanan teknikleri kullanır. Bu şifa yöntemini deneyerek, migren, diyabet, astım, kas veya baş hasarı ve yanık gibi rahatsızlıkların iyileşme sürecini hızlandırabilirsiniz.

Bu şifa yöntemi sadece fiziksel rahatsızlıklar için değil, duygusal iyileşme sürecini hızlandırmak amacıyla da kullanılır. Mesela, çocukluktan kaynaklı travmatik deneyimlerden, kızgınlık ve reddedilme hissini bırakarak depresyonda da etkili olabilir.

Theta Healing’in nasıl çalıştığını anlamak için, onun temelinde yatan sebeplere bakmak gerekir. Teknik, bilinçli veya bilinçsiz inançlarınızın duygusal sağlığınızı direkt olarak etkilediği gerçeğine dayanır. Sonuç olarak bu da fiziksel sağlığınızı olumsuz etkiler.

Theta Healing ile olumsuz inançlar ortaya çıkarılarak olumlu inançlarla değiştirilir. Uygulayıcı, odaklanmış, görsel bir meditasyon ve dua kullanarak kişinin beynini Theta’ya sokar ve böylece bu değişiklikler kolaylaştırmış olur.

Peki Oldukça Etkili Olan Bu Teknik Nereden Geliyor?

Theta Healing, Vianna Stibal tarafından kurulmuştur. Yaşamımızın tamamen değişmesine yardımcı olan bu yöntem, sezgisel bir yetenek ve Tanrı ile güçlü bir bağ kurarak çalışır. Aynı zamanda duygusal enerjinin insan sağlığını nasıl etkilediğini keşfetmek aracıyla insanlara beyin dalga döngüsünü daha rahat teta dalgalarına değiştirerek doğal sezgiyi geliştirmeyi öğretir.

Vianna Stibal, kendi hayatında yaşamış olduğu sağlık sorunlarının bu yöntem ile şifa bulmasını sağlamıştır. Bu yöntemi kullanmaya başladıktan sonra şiddetli ağrıları vücudunu terk etmiştir. O zamandan beri Vianna, insanlara hayatlarını dönüştürmek için bu tekniği nasıl kullanmaları gerektiğini öğretmek için dünyayı dolaşmıştır.

Theta Healing şimdi var olan en hızlı ve en etkili şifa bulma yöntemlerinden biri olmayı başarmıştır.

Bu makalemizde tamamlayıcı tıp çeşitlerinden belki de hiç duymadığınız bir yönteme yer verdik. Şunu söylemek isteriz: Size sunulan çeşitli şifa seçeneklerine açık olun. Farklı şifa tekniklerini denemekten çekinmeyin. Enerji iyileşmesi söz konusu olduğunda hızlı ve sert kurallar olmadığını unutmayın!

Tamamlayıcı tıbbın farklı çeşitlerini öğrenmek ve deneyimlemek için bize ulaşabilirsiniz.