Theta Healing

Theta Healing Nedir?

Theta Healing, Vianna Stibal’in kuruculuğu ve öncülüğünde günümüz insanına katkı sağlayan bir felsefedir. Vianna Stibal’in kendi hayatında yaşamış olduğu sağlık problemlerinden arınması, diğer insanlara da katkı olması için itici güç halini almıştır. Theta Healing adı verilen meditasyon yöntemini Vianna Stibal zaman içerisinde yeni tekniklerle zenginleştirmiştir. Yaşamınızın tamamen değişmesine etki edecek olan bu felsefe, yaşam enerjinizi arttırmaya, negatif düşüncelerden arınmanıza, inançlarınızı değiştirmeniz ve mutluluğu sürdürmenize yarayacak metodlar sunan Theta Healing, arzu, istek, hayal olarak yaşamınızda yer almasını istediğiniz ne varsa gerçekleştirmenize destek verir. Kişisel gücünüzü, sahip olduğunuz yetenekleri ve başarmış olduğunuz her şeyi yeniden algılamanızı, kendinizle yeniden buluşmanızı sağlayacak olan bu yöntem ile tanıştığınıza memnun olacaksınız. İmkansız denilen kavramın ne kadar sınırlayıcı olduğunu, gerçekliğinin olmadığını kavramanızı sağlayacaktır. Mutluluğunuzun önünde engel olarak kendini gösteren kavram ve olayların birbiri ile ilişkisini, kendinize koymuş olduğunuz katı kuralları, hayattaki mukayese ve kıstasları yeniden irdelemenize ve bu sınırlayıcı duygu ve durumlardan sıyrılmanıza imkan verecek bir yöntem olan Theta healing, kendinizi yeniden yapılandırmanızı sağlayacaktır.

Var olduğunu kabul ettiğimiz her ne varsa, bu tüm var olanların yaratıcı ile bağlantıya geçmenin beyin dalgalarımızda Theta dediğimiz zihin haline geçmek olduğunu savunan Theta Healing, bu seviyede her şeyin değişmesinin, iyileşmesinin, yaratılmasının mümkün olduğunu söyler.

Beynimizin dalga boyutlarından biri olan Theta, şahit olmayı getirir. Felsefe, bireyin hayatında değişiklikleri fark ederek mutluluğu ve iyileşmeyi hissettiğinde, bu güzelliğe şahit olduğunda amacına ulaşmış demektir. Nasıl yaşamak istediğinizi bilinçaltınızdan yaşamınıza aktarmanızı sağlar. Yaratıcının gücü ve yaratıcının yardımı ile buluştuğunuzda üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir sorunun olmadığını gösterir.

Zihnin açık olması ve derinden bir fiziki rahatlamayı hissetmek en büyük faydasıdır. Kişinin zeka seviyesini yükselten, beynin dengede ve aktif çalışmasını sağlayan, kaygılardan, endişeden ve günümüzün en büyük sorunlarından biri olan stresten uzaklaştıran bir yöntemdir. Yaşanan ağrı problemlerinde ağrının şiddetini azaltır, vücudun endorfin salgısını arttırır. Coşkulu bir ruh halini sağlar. Yaratıcı imgeleme ve söz sanatlarını kullanımı daha aktif bir hale gelir.

Theta Healing Nasıl Yapılır?

Theta Healing çalışmaları, kişinin inançları üzerinde yapılan çalışmalar ile, genetik, tarih, ruh ve çekirdek olmak üzere 4 seviyeden oluşur. Tarih seviyesinde; anılar, yaşanmış olaylar, bugüne kadar yer etmiş olan tecrübeler ve genetik hafıza irdelenir. Aura düzeyinde tutulan anılar ele alınır. Genetik seviyesinde, kişinin aile büyükleri olan atalarından kendisine aktarılmış olan genler, bu genler yoluyla kişiye geçen inançlar DNA etrafında saklanmaktadır. Ruh seviyesinde; kişinin varlığının irdelendiği bir seviyedir. Çekirdek seviyede ise, kişi yaşamı boyunca, çocukluğundan bugüne öğrenmiş olduğu, kabul ettiği ve inanç olarak benimsediği ne var ise, hepsi irdelenir. Beynin ön lobu inançların toplandığı yerdir.

Theta Healing yöntemi ile sezgilerin geliştiğini müjdeleyebiliriz. Sahip olduğunuz yetenekleri Theta Healing ile geliştirmeniz mümkündür. İçine girdiğiniz olumsuz ruh durumlarından kolaylıkla kurtulmanızı sağlar. Olumsuz olan düşüncelerin yerini olumlu düşüncelerle donatır. Hayatımıza etki eden düşüncelerimiz, davranışlarımız ve attığımız adımlar, beynin beş frekans düzeyi ile düzenlenerek yeni bir şekle götürebilir. Beta, Alfa, Theta, Delta ve Gamma frekansları Theta Healing’in yöntemleri ile sizdeki değişime katkı sağlayacaktır.

Theta Healing’in önermesi; inanmak, olumlu düşünce gücünü kullanmak, dua etmek, yaratıcı güç ile iletişime geçmek koşulu ile istenilen her şeye kavuşulabileceğidir.

Kişinin biliçaltında yer etmiş olan kodlardan kişiye engel oluşturan kodlar kazıma tekniği ile aranır. Kodlar hangi evrede gerçekleşmişse o evreye gidilerek bulunur. Kişinin blokajlarının açılması için inancın hangi şekilde yerleştiğini bulmak gerekir. Bu çalışmada kinestiyolojiden de faydalanılmaktadır.

Theta Healing uygulamalarında üst yaş sınırı bulunmuyor. Çocuk yaştaki kişilerin de faydalanabildiği bir yöntem olarak uygulanır.

Anneler, anne olmak isteyenler, anne olmuş ama hamileliğinde bebeğini istemediğine dair duygular yaşamış olanlar, kıtlık bilinci olanlar, zenginlik ile sağlıklı ilişki kuramamış olanlar, kilo ile ilişkisini sağlıklı bir şekilde kuramamış olanlar, bu nedenle çok kilolu ya da çok zayıf olan kimseler, eşi ile, çocuğu ile, işi ile ve tüm insanlar ile ilişkilerinde açmazları olanlar ile birlikte bu çalışmalar kişiye özel bir terapi sürecinden geçer. Kişinin geçmişte neyi reddettiğini bulmak gerekir. Kişinin enerji bedeninin temizlenmesi de terapinin bir parçasıdır. Kişiye etki eden psişik kancalar, nazar gibi etkilerin uzaklaştırılması önemli aşamalardan biridir.

Hemen Ara:
Cep: 0530 966 2576
Sabit: 0242 316 2576

Ya da biz seni arayalım:

HEMEN ARA
YOL TARİFİ AL
× How can I help you?